درباره هزار و یک گشت پاسارگاد
هزار و یک گشت پاسارگاد

درباره هزار و یک گشت پاسارگاد

 

انسان صنعتی امروز نیازمند آرامش است و سفر ابزار رسیدن به آن. ارتقاء سطح بینش و جهان‌بینی ما تابعی از تجربیات و آشنایی با فرهنگ و آداب اقوام و ملل دیگر می‌باشد. هسته اولیه شرکت هزار و یک گشت پاسارگاد با هدف راهبردی ارتقاء کیفی گردشگری، پاسداشت مواریث فرهنگی و تمدن اصیل ایرانی و معرفی جاذبه‌های دیدنی ایران عزیزمان به جهانیان شکل گرفت. شرکت هزار و یک گشت پاسارگاد بر آن است که با بهره‌گیری از تخصص مدیران و پرسنل مجرب این صنعت و بهینه‌سازی امکانات موجود و به منظور ارائه خدمات شایسته به تمامی سفردوستان، اقدام به فروش پرواز ، رزرو هتل و  برگزاری و اجرای مستقیم تورهای انفرادی و گروهی  در ایران و نقاط مختلف جهان نماید.

ماموریت ما:

ما رویای سفر را برای شما به خاطره سفری شیرین تبدیل  می‌کنیم!

دفتر خدمات مسافرتی  هزار و یک گشت پاسارگاد در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه فروش بلیط داخلی و خارجی آغاز کرد. در سال 1398 همزمان با تغییر مدیریت و تغییر رویکرد این آژانس علاوه بر فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی تصمیم به برگزاری تورهای لوکس داخلی و خارجی و معرفی ایران از منظری متفاوت به گردشگران داخلی و خارجی گرفت. به بیانی دیگر رویکرد جدید آژانس هزار و یک گشت پاسارگاد از رویایی نشأت گرفت  که حالا نه فقط یک رویا، که ماموریت بزرگ تک‌تک اعضا زیرمجموعه  است. رویای سفری خاطره انگیز و متفاوت برای هر انسانی که عشق به سفر در وجودش نهادینه است‌‌.

خدمات ما:

 • فروش بلیط پروازهای داخلی و خارجی از کلیه خطوط هوایی
 • صدور بلیط در مسیرهای داخلی اروپا، آمریکا، کانادا و …
 • انجام رزرواسیون هتل‌های داخلی و خارجی
 • برگزاری تورهای ورودی برای گردشگران خارجی از سراسر جهان
 • ارائه کلیه خدمات مسافرتی، تورهای انگیزشی، آموزشی و سمینارها به شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی
 • اجرای تورهای داخلی لوکس
 • برگزاری تورهای خارجی لوکس با مقاصد خاص
 • طراحی و اجرای پکیج‌های اختصاصی سفر متناسب با سلیقه مسافر
 • ارائه مشاوره خدمات مهاجرتی، ویزا، تعیین وقت سفارت
 • دریافت کارت مایلیج برای مسافران کثیرالسفر
 • راهنمایی و ارائه بهترین مسیر و نازلترین قیمت
 • رزرو خدمات CIP برای شما و مهمان‌های ویژه‌تان
 • خدمات بیمه مسافرتی

فروش بلیط پرواز های داخلی و خارجی

دفتر خدمات مسافرتی هزار و یک گشت پاسارگاد مفتخر است با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و کادر متخصص و با ارائه خدمات با کیفیت در حوزه صدور بلیط‌های پروازهای داخلی  و خارجی به شما کمک ‌کند تا با یک جستجوی ساده به راحتی بلیط هواپیمای موردنظر خود را خریداری نموده و از این طریق به اقصی نقاط جهان سفر کنید.

تیم فروش بلیط هزار و یک گشت پاسارگاد، طرف قرارداد با اکثر ایرلاین‌های داخلی و خارجی بوده و با پشتیبانی 24 ساعته این آمادگی را دارد که  با ارائه بهترین نرخ‌ها برای کلاس‌های پروازی مختلف در مسیرهای هوایی داخلی و خارجی، سفری خاطره‌انگیز را برای شما به ارمغان آورد.

خدمات مسافرتی

انجام رزرواسیون هتل‌های داخلی و خارجی

انتخاب مناسب‌ترین مکان برای اقامت از دغدغه‌های اصلی گردشگران در سفر به شمار می‌آید. تیم رزرواسیون هتل دفتر خدمات مسافرتی هزار و یک گشت پاسارگاد با گردآوری مجموعه کاملی از هتل‌های داخلی و خارجی این امکان را دارد که همراهان خود را با هر سلیقه و بودجه‌ای در انتخاب بهترین گزینه‌های اقامتی موجود در اقصی نقاط ایران و جهان یاری کند.

ارائه خدمات مسافرتی به شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی

 دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی هزار و یک گشت پاسارگاد این افتخار را در کارنامه کاری خود دارد که  با بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ کشور ارتباط گرفته و برگزاری مراسم و همچنین طراحی تورهای سازمانی اختصاصی تشویقی و انگیزشی شرکت‌ها را بر عهده بگیرد. خدمات متنوعی از قبیل تورهاي ايرانگردي با خدمات کامل سفر شامل هتل، پرواز، گشت و راهنما، تورهاي جهانگردي با خدمات کامل سفر شامل ويزا، هتل، پرواز، گشت و راهنما، تورهاي نمايشگاهي، تخصصي علمي و همايش‌هاي داخلي و خارجي، تورهاي طبيعت‌گردي داخلي و خارجي، اخذ ويزا برای تمامی کشورهای دنیا، خدمات رزرو هتل در تمام نقاط دنيا و بليط پروازهاي داخلي و بين المللي با شرایط خاص و مطابق نیاز و بودجه سازمان‌ها از تخصص‌های ما در حوزه خدمات‌رسانی به شرکت‌ها می‌باشد.

اجرای تورهای ورودی برای گردشگران خارجی

تیم تور ورودی هزار و یک گشت پاسارگاد با تسلط بر زبان‌های زنده دنیا با قوی‌ترین برنامه‌ریزی‌ها، بهترین برنامه سفر در ایران را برای میهمانان خارجی از سراسر جهان طراحی می‌کند و با استفاده از تجربه و توان تیم اجرایی، خاطرات خوشی را برای میهمانان خارجی شما فراهم می‌سازد. ما به گردشگران خارجی، میهمانان سفارت‌های خارجی در ایران و میهمانان همایش‌ها و سمینارهای بین‌المللی بهترین و لوکس‌ترین سرویس تور ورودی  را ارائه می‌دهیم.

اجرای تورهای لوکس داخلی

از مهم‌ترین خدمات ما در دفتر خدمات مسافرتی هزار و یک گشت پاسارگاد ، برنامه‌ریزی و اجرای تورهای داخلی برای همه نقاط ایران    زیباست. برگزاری تورهای لوکس فرهنگی و طبیعت‌گردی، با تمرکز بر ارائه بهترین خدمات ممکن در هر منطقه گردشگری از تخصص‌های اصلی ماست. طراحی و اجرای این سفرها با عشق و علاقه به نوجویی، ارتباط و آشنایی با فرهنگ و طبیعت انجام می‌گیرد و پشتوانه‌ی کار تیم طراحی و اجرای تور هزار و یک گشت پاسارگاد، عشق به سفر، خلاقیت و تحقیقات مداوم در زمینه‌ مقاصد گردشگری خاص داخلی  است.

اجرای تورهای لوکس خارجی

دفتر خدمات مسافرتی هزار و یک گشت پاسارگاد با بهره‌گیری از تیم مجرب و دانش‌آموخته  این افتخار را دارد که اقدام به برگزاری تورهای خارجی لوکس و باکیفیت به صورت گروهی و انفرادی به مقاصد گردشگری خاص نماید. اخلاق حرفه‌ای، ارائه خدمات  VIP  و پشتیبانی شبانه‌روزی در طول سفر و قبل و بعد از سفر، در کنار گردآوری بهترین و لوکس‌ترین گزینه‌های موجود در هر مقصد گردشگری، از اصول حرفه‌ای دفتر خدمات مسافرتی هزار و یک گشت پاسارگاد است که ما را از سایر رقبا متمایز می‌کند و سفری خاطره‌انگیز را برای شما به ارمغان می‌آورد.

طراحی و اجرای تورهای اختصاصی سفر متناسب با سلیقه مسافر

 از دیگر خدمات ما در تیم طراحی و اجرای تور هزار و یک گشت پاسارگاد، برنامه‌ریزی و اجرای تور برای همه نقاط ایران و جهان  است. کافیست با تماس با واحد تور هزار و یک گشت پاسارگاد مقصد مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا ما به صورت اختصاصی و مطابق میل شما برنامه‌ریزی مستقلی در سفر برایتان ترتیب دهیم و سفری خاطره‌انگیز را به شما و همراهان‌تان هدیه کنیم.

 ارائه مشاوره خدمات ویزا و تعیین وقت سفارت

شرکت خدمات مسافرتی هزار و یک گشت پاسارگاد به صورت تخصصی، در زمینه اخذ ویزای کشورها فعالیت می‌نماید و در روند صدور ویزای مسافران عزیز مثمر ثمر خواهد بود. ارائه مشاوره رایگان، رزرو و گرفتن وقت سفارت، کنترل مدارک موجود، چیدمان مدارک جهت ارائه به سفارت، پر کردن فرم سفارت و حصول اطمینان از کامل بودن مدارک تنها بخشی از خدمات ما در دپارتمان ویزا می‌باشد.