تور اختصاصی

تورهای پیش رو

به زودی برنامه تورهای اختصاصی داخلی و خارجی اعلام خواهد شد

تورهای برگزارشده

تور لوکس برزیل

برزیل، بهشتی شگفت‌انگیز است که برای همه مهمانانش، بهترین‌ها را آماده کرده است. عاشقان طبیعت، علاقه‌مندان به تاریخ و بناهای کهن و موزه‌ها، دوست‌داران اقیانوس و سواحل بی‌مانند، کسانی که به دنبال کارناوال‌های شاد و پرجنب و جوش هستند و… همگی در سرزمین رویایی برزیل به آنچه می‌خواهند می‌رسند.

تور لوکس تایلند

تایلند یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری در دنیاست. بانکوک پایتخت این کشور در سال 2022 بیشترین تعداد توریست را در میان شهرهای دنیا پذیرا بوده است. طبیعت کم‌نظیر، مردمانی مهمان‌دوست، آب و هوای مطلوب و امکانات توریستی متنوع باعث شده که تایلند تا این حد مورد علاقه توریست‌ها باشد.

تور لوکس سوییس – هلند

سوییس و هلند از لحاظ جذابیت‌های طبیعی و تاریخی چیزی کمتر از سایر کشورهای اروپایی ندارند و ثابت کرده‌اند که سفر به اروپا و دیدن جاذبه‌های قاره سبز محدود به فرانسه، اسپانیا و ایتالیا نیست. نام سوییس تداعی‌گر سرسبزی و طبیعت بکر است و نام هلند هم با باغ‌های گل بی‌نظیرش عجین شده است.

تور لوکس ترکمن صحرا

سفر به ترکمن صحرا چشم‌اندازهایی خیره کننده را در برابر دیدگان شما قرار می‌دهد که فقط در این منطقه وجود دارند. از آثار تاریخی 7 هزار ساله تا بندر ترکمن و رقص و موسیقی محلی، را در یک سفر رویایی به ترکمن صحرا تجربه خواهید کرد.

تور کمپی دزفول – شهیون

آیا به سفرهای کمپی علاقه دارید؟ آیا به سفرهای دسته‌جمعی علاقه دارید؟ تور کمپی دزفول شما را به دل طبیعتی بکر و جذاب می‌برد تا شما را از دیدن مراتع سرسبز و انواع تفریحات آبی سیراب کند. با هزار و یک گشت پاسارگاد در این تور کمپی با خدمات لوکس همراه باشید و از دیدن دزفول زیبا در خوزستان لذت ببرید.

تور لوکس قطب شمال

قطب شمال بر روی قطعات بزرگی از یخ قرار دارد و هیچ اثری از خاک زیر این قطعات یخی نیست. تصور کنید که در این طبیعت بکربه گردش بپردازید، به شفق قطبی خیره شوید و در هتل یخی استراحت کنید. همه این تجربه‌های بی‌نظیر را در کنار بسیاری از تجربه‌های جذاب دیگر را با تور لوکس قطب شمال در آژانس هزار و یک گشت پاسارگاد می‌توانید به دست آورید.

تور لوکس ژاپن

تاریخ غنی، طبیعت خاص و زیبا و فرهنگ سنتی ژاپن باعث شده تا این کشور سرشار از جاذبه‌های گردشگری باشد. باغ‌های زیبای ژاپنی، جنگل‌ها و پارک‌هایی با مناظر خیره‌کننده، کاخ‌های باشکوه، معابد حیرت‌آور، مراسم سنتی و مذهبی مختلف و بسیاری موارد دیگر، ژاپن را به مقصدی محبوب برای گردشگران از سراسر دنیا تبدیل کرده است.

تور لوکس جزیره های قشم، هرمز و هنگام

جزایر زیبای خلیج فارس با تنوع زیستی متفاوت و جذاب که هر یک می‌توانند تجربه‌ای جدید برای گردشگران ایجاد کنند، همه دوستداران سفر را با سلیقه‌های متفاوت به سمت خود جذب کند. سفر به قشم، هنگام و هرمز از آن تجربه‌های بی‌نظیریست که هم برای کسانی که به دفعات به آنها مسافرت کرده‌اند و هم برای کسانی که برای اولین بار به خاک این جزایر پا می‌گذارند همراه با لذت و تازگی‌ست.

تور لوکس ویتنام

سفر به کشوری که طبیعتش مانند رویا است آرامشی عمیق را به انسان هدیه می‌دهد. طبیعت خاص و بی‌نظیر این کشور از یک طرف و فرهنگ‌های متنوع و مردم سخت‌کوش این کشور از طرف دیگر باعث شده تا ویتنام مقصدی مهم برای بسیاری از تورهای گردشگری جهان باشد.

تور یزد

شهر یزد به عنوان نخستین شهر خشت خام جهان به حساب می‌آید و بافت قدیمی شهر فوق‌العاده دیدنی است. آثار تاریخی زیادی در این شهر ثبت ملی و جهانی شده‌اند. از آتشکده تا مسجد، درخت سرو 3000 ساله تا آب انبار و بادگیر بخشی از دیدنی‌های یزد هستند که هر ایرانی باید آنها را ببیند.