تور اختصاصی

تورهای پیش رو

تورهای پاییز و زمستان

تورهای لوکس اختصاصی پاییز و زمستان هزار و یک گشت پاسارگاد.

تورهای برگزارشده

تور لوکس آرت‌تراپی در گرجستان

تکرار تجربه آرت تراپی ، این بار در کشور زیبای گرجستان. بدلیل استقبال همسفران عزیز، تصمیم گرفتیم این تور را مجددا برگزار کنیم. در این تور آموزشی خودابرازگری از طریق تئاتر، نقاشی آبستره و پرورش صدا را تجربه خواهید کرد.

تور لوکس شیراز

سفر به شیراز در بهار و پاییز جاذبه‌های متفاوتی دارد. در مهر، سالروز بزرگداشت حافظ، ما را به حال‌وهوای عرفانی شهر می‌برد. دلمان را به شهر طرب و ناز می‌سپاریم و با ویژه برنامه شب شیراز و شرکت در عروسی ایلان قشقایی مهمان نواز، حس متفاوتی را در شهر راز تجربه می‌کنیم.

تور لوکس قونیه | کاپادوکیا

در قونیه، آوای مولانا که به گوش می خورد، همه به فرمان نی و رباب و دف و تنبور و کمانچه و تار می‌چرخند. خلسه ی زیبای هماهنگی جسم و جان با رقص سماع. تجربه ای تامل برانگیز در قونیه، در فستیوال آرامش بخش رومی، بزرگداشت مولانا.

تور لوکس ژاپن

باز هم سفر پرهیجان به ژاپن، سرزمین آفتاب تابان و عجایب حیرت انگیز. مجموعه‌ای از جزیره‌های کوچک با اقتصادی قدرتمند در جهان که تنوع مناطق دیدنی طبیعی و تاریخی و تکنولوژیکی، آن را به یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری در دنیا تبدیل کرده است.

تور لوکس کروز

هر بار از اروپا می‌شنویم حتما صحبتی از مثلت توریستی اروپا یعنی فرانسه، ایتالیا و اسپانیا به گوشمان می‌خورد. این بار می‌خواهیم سفری هیجان انگیز با ترانسفر دریایی متفاوت بر دریای زیبای مدیترانه را در 7 شبانه روز برای شما رقم بزنیم.

تور لوکس ژاپن

تاریخ غنی، طبیعت خاص و زیبا و فرهنگ سنتی ژاپن باعث شده تا این کشور سرشار از جاذبه‌های گردشگری باشد. باغ‌های زیبای ژاپنی، جنگل‌ها و پارک‌هایی با مناظر خیره‌کننده، کاخ‌های باشکوه، معابد حیرت‌آور، مراسم سنتی و مذهبی مختلف و بسیاری موارد دیگر، ژاپن را به مقصدی محبوب برای گردشگران از سراسر دنیا تبدیل کرده است.

تور لوکس برزیل

برزیل، بهشتی شگفت‌انگیز است که برای همه مهمانانش، بهترین‌ها را آماده کرده است. عاشقان طبیعت، علاقه‌مندان به تاریخ و بناهای کهن و موزه‌ها، دوست‌داران اقیانوس و سواحل بی‌مانند، کسانی که به دنبال کارناوال‌های شاد و پرجنب و جوش هستند و… همگی در سرزمین رویایی برزیل به آنچه می‌خواهند می‌رسند.

تور لوکس تایلند

تایلند یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری در دنیاست. بانکوک پایتخت این کشور در سال 2022 بیشترین تعداد توریست را در میان شهرهای دنیا پذیرا بوده است. طبیعت کم‌نظیر، مردمانی مهمان‌دوست، آب و هوای مطلوب و امکانات توریستی متنوع باعث شده که تایلند تا این حد مورد علاقه توریست‌ها باشد.

تور لوکس سوییس – هلند

سوییس و هلند از لحاظ جذابیت‌های طبیعی و تاریخی چیزی کمتر از سایر کشورهای اروپایی ندارند و ثابت کرده‌اند که سفر به اروپا و دیدن جاذبه‌های قاره سبز محدود به فرانسه، اسپانیا و ایتالیا نیست. نام سوییس تداعی‌گر سرسبزی و طبیعت بکر است و نام هلند هم با باغ‌های گل بی‌نظیرش عجین شده است.

تور لوکس ترکمن صحرا

سفر به ترکمن صحرا چشم‌اندازهایی خیره کننده را در برابر دیدگان شما قرار می‌دهد که فقط در این منطقه وجود دارند. از آثار تاریخی 7 هزار ساله تا بندر ترکمن و رقص و موسیقی محلی، را در یک سفر رویایی به ترکمن صحرا تجربه خواهید کرد.