تور کنیا

نام تور شروع قیمت از مدت تور تاریخ رفت تاریخ برگشت وسیله سفر مشاهده پکیج
تور لوکس کنیا 2990 دلار + بلیط +ویزا 9 روز 1401/05/12 1401/05/20 جزئیات بیشتر

تور لوکس 9 روزه کنیا

کنیا، در شرق آفریقا قرار دارد و زیستگاه بسیاری از جانوران وحشی و در حال انقراض است. زیستگاه این جانوران و سبک زندگی بومیان این کشور هر سال توریست‌های زیادی را به این منطقه زیبا می‌کشاند. مرداد امسال نیز ما در هزار و یک گشت پاسارگاد شما را در سفر به کنیا همراهی می‌کنیم.

زمان رفت و برگشت تور کنیا

شروع تور:

روز چهارشنبه 12 مرداد 1401 به سمت کنیا پرواز می‌کنیم.

پایان تور:

روز پنج‌شنبه 20 مرداد 1401 تاریخ بازگشت ما به تهران است.

محل اقامت:

در هتل Mara Serena ماسای مارا (دو شب)، هتل Sopa lodge Naivasha نایواشا (دو شب) و هتل Baobab Beach resort and spa مومباسا (سه شب) اقامت خواهیم داشت.

برنامه تور کنیا:

روز اول:

پروازمان از تهران بعد از توقفی کوتاه در فرودگاه قطر ساعت 7 صبح به شهر نایروبی پایتخت کنیا می‌رسد جایی که ماشین‌های لندکروزر منتظر ما هستند. بعد از سوار شدن به سمت ماسای مارا حرکت می‌کنیم و در میان راه توقفی برای دیدن دره ریفت خواهیم داشت که از شگفت‌انگیزترین مناطق کنیا است. این منطقه  یکی از بزرگ‌ترین شکاف‌های (گسل) جهان را در خود دارد و به خاطر کشف جمجمه 1.5 میلیون ساله لقب مهد بشریت را به آن دادند. بعد از توقفی کوتاه به سمت ماسای مارا حرکت می‌کنیم و برای سافاری هیجان‌انگیز پارک ملی ماسای مارا آماده می‌شویم. پارک ملی ماسای مارا بزرگترین زیستگاه 5 حیوان شاخص آفریقا (شیر آفریقایی، کرگدن سیاه، پلنگ آفریقایی، فیل سیاه و بوفالو آفریقایی) یا همان BIG 5 می‌باشد.

روز دوم:

پس از یک استراحت کامل صبحانه مفصلی در لژ لوکس مارا سرنا نوش جان خواهیم کرد و برای یک روز کامل سافاری هیجان انگیز آماده می‌شویم هر ساله در اواسط تابستان محل مهاجرت فصلی 1.5 میلیون گاو وحشی و گور خر بین پارک ملی ماسای مارا در کنیا و پارک ملی سرنگتی در تانزانیا منظره‌ای بی‌نظیر در یک دشت وسیع را خواهد ساخت که دیدن آن تجربه‌ای کم‌نظیر است و سالانه میلیون‌ها گردشگر را به این منطقه می‌کشاند.

روز سوم:

 صبح خیلی زود برای خستگی‌ناپذیران سفر امکان بالون سواری بر فراز دشت‌های ماسای مارا و دیدن حیات وحش از یک زاویه دید دیگر وجود دارد. نزدیک ظهر محل اقامت را به سمت شهر جذاب بعدی یعنی نایواشا ترک می‌کنیم و غروب را در محوطه زیبای هتل محل اقامت سپری می‌کنیم تا برای برنامه هیجان‌انگیز فردا آماده شویم.

روز چهارم:

پس از صرف صبحانه به سمت رودخانه نایواشا حرکت می‌کنیم. منطقه‌ای زیبا که حیات وحش و طبیعت متفاوتی دارد، سوار قایق می‌شویم و در دریاچه نایواشا از کنار اسب‌های آبی گذر می‌کنیم و از پرندگان بی‌نظیر این منطقه دیدن می‌کنیم. امکان یک پیاده‌روی اختیاری در کرسنت آیلند در کنار ایمپالاها، زرافه‌ها و گورخرهای این جزیره زیبا برای علاقمندان فراهم است.

روز پنجم:

پس از صبحانه و تحویل اتاق به سمت فرودگاه نایروبی حرکت می‌کنیم تا با پرواز به شهر ساحلی مومباسا برویم. پس از ورود به مومباسا به هتل محل اقامت در کنار ساحل می‌رویم و استراحت می‌کنیم.

روز ششم:

امروز وقت کافی برای استفاده از امکانات هیجان‌انگیز هتل داریم. اسپا، مدیتیشن، حمام آفتاب، آبتنی و …. زمان آزاد برای لذت بردن از یکی از زیباترین شهرهای ساحلی وجود دارد و علاوه بر این راهنمایان ما آماده دادن پیشنهادهای هیجان‌انگیز برای لذت دو چندان از این وقت را دارند .

روز هفتم:

پیشنهاد ما برای این روز سفر یک گشت شهری در بافت قدیمی مومباسا و خرید سوغات است. ظهر هنگام نیز می‌توانید با یک قایق کف شیشه به وسط اقیانوس هند رفته و با دیدن ماهی‌های رنگارنگ و ستاره‌های دریایی لذت این سفر را تکمیل کنید.

روز هشتم:

پس از یک استراحت کامل وقت آن رسیده که وسایل‌مان را جمع کنیم و به سمت فرودگاه برویم. ابتدا از مومباسا به نایروبی و بعد با پرواز از نایروبی با خاطراتی خوش و فراموش نشدنی به تهران پرواز می‌کنیم.

برای ثبت‌نام در تور کنیا روی دکمه بالا کلیک کنید